Belka
Czwartek, 13 Grudnia 2018   imieniny: Lucja, Otylia, Eugeniusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Whisky Live Warsaw 2018 w nowym miejscu. Największy festiwal miłośników szkockiej przenosi się do Konesera

Data publikacji: 2018-04-16, Data modyfikacji: 2018-04-17
A A AWydrukDrukuj  
 
Piąta edycja imprezy odbędzie się 12 i 13 października 2018 w powstającym Centrum Praskim Koneser. Jak co roku, odwiedzający będą mieli szansę spróbować whisky i destylatów z całego świata, od Europy po dalekie krańce Azji i Karaibów. Szczegóły w artykule poniżej.

Pełna treść wiadomości na: kozienice.naszemiasto.pl/artykul/whisky-live-warsaw-2018-w-nowym-miejscu-najwiekszy-festiwal,4604400,art,t,id,tm.html?kategoria=1
kozienice.naszemiasto.pl, Źródło artykułu: kozienice.naszemiasto.pl
 
Komentarze
kibic   2018-04-23 23:50:26
Fajnie że Praga będzie gościć tak ciekawą imprezę. Wydaje mi się że oneser to chyba najlepsze miejsce. Historia tego kwartalu znana jest nie tylko Polakom dlatego cieszy mnie że dzięki rewitalizacji możem się cieszyć tak dużym zainteresowaniem tego miejsca. Dzś Koneser można już smiao uznać za wielką nadzieję Pragi bo przyciąga znane marki wielkie biura czy najlepszych szefów kuchni by zakładali tam swoje siedziby. Oby tak dalej i mocno trzymajmy kciuki za to by Koneser stał się wzorem do tego jak ciekawym i fajnym miejscem może być warszawska Praga jeśli jest dobrze doinwestowana.
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat kozienicki - powiat w południowo - wschodniej części  województwa mazowieckiego z siedzibą w Kozienicach. W skład powiatu wchodzą gminy: Garbatka Letnisko, Głowaczów, Gniewoszów, Grabów nad Pilicą, Magnuszew, Kozienice i Sieciechów zajmując powierzchnię 916,96 km kw.

Atrakcje przyrodnicze stanowią: Kozienicki Park Narodowy, Obszar Chronionego Krajobrazu „Dolina Drzewiczki i Pilicy”, rezerwaty przyrody („Zagożdżon”, „Krępiec”, „Guść”, „Olszyny”, „Dęby Biesiadne im. Mariana Pulkowskiego”) oraz rzeki (Radomka, Pilica i Wisła). Do zabytków powiatu zaliczają się: zespół pałacowo – parkowy w Kozienicach i Trzebieniu, budynek w stylu dworku mazowieckiego w Kozienicach, park w Janikowie, Mauzoleum Legionistów w Laskach, Strażnica graniczna w Grabowie nad Pilicą, Budynek dawnej leśniczówki  z 1926 r. w Garbatce Letnisko, a także liczne kościoły i cmentarze.

Gospodarka powiatu oparta jest w głównej mierze na rolnictwie i przemyśle. Na jego terenie działa Elektrownia „Kozienice” S.A – największa w Polsce elektrownia opalane węglem kamiennym.  

Przez powiat przebiegają dwie drogi krajowe nr: 48 i 79.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola