Belka
Czwartek, 13 Grudnia 2018   imieniny: Lucja, Otylia, Eugeniusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Centrum Praskie Koneser coraz bliżej. Wielka inwestycja w dawnej fabryce wódki [ZDJĘCIA, WIDEO]

Data publikacji: 2018-02-22, Data modyfikacji: 2018-02-23
A A AWydrukDrukuj  
 
Zrujnowana fabryka przy Ząbkowskiej stanie się rozrywkowo-biurowym centrum Pragi. W dawnej wytwórni wódek deweloper tworzy bary, sklepiki i biura. Będzie też dostępna dla wszystkich przestrzeń - plac Konesera. Wielkie otwarcie coraz bliżej.

Pełna treść wiadomości na: kozienice.naszemiasto.pl/artykul/centrum-praskie-koneser-coraz-blizej-wielka-inwestycja-w,4485608,artgal,t,id,tm.html?kategoria=1
kozienice.naszemiasto.pl, Źródło artykułu: kozienice.naszemiasto.pl
 
Komentarze
Edyta   2018-03-25 20:02:29
Koneser przez lata był jednym z najbardziej rozpoznawalnych miejsc na Pradze, przyniósł też wielką sławę dzięki temu że produkowano tam polską wódkę. Bardzo mnie cieszy że po wielu latach braku zainteresowania znów staje się miejscem które może zostać sercem Pragi. Gdy czytam o tym jak wielu najemców decyduje się na wybranie Konesera to jestem spokojna. Duże firmy i bardzo znane marki będą teraz tworzyć nowy wizerunek prawobrzeżnej warszawy.
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat kozienicki - powiat w południowo - wschodniej części  województwa mazowieckiego z siedzibą w Kozienicach. W skład powiatu wchodzą gminy: Garbatka Letnisko, Głowaczów, Gniewoszów, Grabów nad Pilicą, Magnuszew, Kozienice i Sieciechów zajmując powierzchnię 916,96 km kw.

Atrakcje przyrodnicze stanowią: Kozienicki Park Narodowy, Obszar Chronionego Krajobrazu „Dolina Drzewiczki i Pilicy”, rezerwaty przyrody („Zagożdżon”, „Krępiec”, „Guść”, „Olszyny”, „Dęby Biesiadne im. Mariana Pulkowskiego”) oraz rzeki (Radomka, Pilica i Wisła). Do zabytków powiatu zaliczają się: zespół pałacowo – parkowy w Kozienicach i Trzebieniu, budynek w stylu dworku mazowieckiego w Kozienicach, park w Janikowie, Mauzoleum Legionistów w Laskach, Strażnica graniczna w Grabowie nad Pilicą, Budynek dawnej leśniczówki  z 1926 r. w Garbatce Letnisko, a także liczne kościoły i cmentarze.

Gospodarka powiatu oparta jest w głównej mierze na rolnictwie i przemyśle. Na jego terenie działa Elektrownia „Kozienice” S.A – największa w Polsce elektrownia opalane węglem kamiennym.  

Przez powiat przebiegają dwie drogi krajowe nr: 48 i 79.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola