Belka
Środa, 12 Grudnia 2018   imieniny: Joanna, Aleksandra, Dagmara
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia

BEzpłatne szkolenia BARISTA/ORGANIZATOR IMPREZ

Data dodania: 2012-05-21
 
Zapraszamy o udziału w bezpłatnych szkoleniach: BARISTA/ORGANIZATOR IMPREZ: osobypełnoletnie mieszkające na terenie powiatu kozienickiego, bezrobotne, poszukujące pracy; szczególnie zapraszamy osoby niepełnosprawne i w wieku powyżej 50 roku życia; zapewniamy: fachową kadrę, zwrot kosztów dojazdu, serwis kawowy.
Tematyka zajęć: organizacja imprez, kurs multimedialny, warsztaty baristyczne, obsługa klienta, podstawy reklamy i marketingu.
BIURO PROJEKTU: ul.Radomska 14a (w podwórzu, obok serwisu kas fiskalnych), tel. 518 630 318, e-mail:baristakozienice@gmail.com
Kontakt
BIURO PROJEKTU: ul.Radomska 14a (w podwórzu, obok serwisu kas fiskalnych), tel. 518 630 318, e-mail:baristakozienice@gmail.com
 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat kozienicki - powiat w południowo - wschodniej części  województwa mazowieckiego z siedzibą w Kozienicach. W skład powiatu wchodzą gminy: Garbatka Letnisko, Głowaczów, Gniewoszów, Grabów nad Pilicą, Magnuszew, Kozienice i Sieciechów zajmując powierzchnię 916,96 km kw.

Atrakcje przyrodnicze stanowią: Kozienicki Park Narodowy, Obszar Chronionego Krajobrazu „Dolina Drzewiczki i Pilicy”, rezerwaty przyrody („Zagożdżon”, „Krępiec”, „Guść”, „Olszyny”, „Dęby Biesiadne im. Mariana Pulkowskiego”) oraz rzeki (Radomka, Pilica i Wisła). Do zabytków powiatu zaliczają się: zespół pałacowo – parkowy w Kozienicach i Trzebieniu, budynek w stylu dworku mazowieckiego w Kozienicach, park w Janikowie, Mauzoleum Legionistów w Laskach, Strażnica graniczna w Grabowie nad Pilicą, Budynek dawnej leśniczówki  z 1926 r. w Garbatce Letnisko, a także liczne kościoły i cmentarze.

Gospodarka powiatu oparta jest w głównej mierze na rolnictwie i przemyśle. Na jego terenie działa Elektrownia „Kozienice” S.A – największa w Polsce elektrownia opalane węglem kamiennym.  

Przez powiat przebiegają dwie drogi krajowe nr: 48 i 79.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola